HANKOOK Z205  200/580R15  T72
search
HANKOOK Z205 200/580R15 T72
Tax included
Hankook tire for asphalt rally
Quantity
Out-of-Stock
Secure payment
Shipping and returns
CHARACTERISTICS:
Size: 200/580R15
Compound: T72 (Wet-soft)
Model: Z205
Recommended rim: 7.0"
Diameter: 578mm
Cover section: 213 mm
Band: 200mm
Depth: 5.7mm