HANKOOK Z210 180/600R16 W52
search
  • HANKOOK Z210 180/600R16 W52
HANKOOK Z210 180/600R16 W52
Tax included
Hankook Asphalt Tire
10 Items
Quantity
Secure payment
Shipping and returns
FEATURES:
Size: 180/600R16
Compound: W5 (Mixed)
Model: Z210
Recommended rim: 6.5"
Diameter : 597mm
Deck section: 201 mm
Band: 180mm
Depth: 5.7mm